header
Rodinný dom na kľúč Kontaktujte nás!

Radi spolu s Vami nezáväzne preberieme možnosti, ako sa čo najelegantnejšie dostať k Vášmu vytúženému bývaniu

+421 905 325 297

Prečo realizovať výstavbu rodinného domu na kľúč s nami?

 

Lebo sme iný!

Netvrdíme, že sme najlepší, ale už 5 rokov sa k tomu úspešne blížime! Výsledkom je 46 spokojných zákazníkov, ktorí nás aj po rokoch pozdravia na ulici. Veľké stavby administratívnych budov a bytových komplexov nám priniesli skúsenosti, ktoré teraz aplikujeme aj do segmentu výstavby malých rodinných domov. Napriek tomu, že dnešným trendom je šetrenie, našou cestou je naopak prísne dodržiavanie stavebných noriem, aj za cenu našich zvýšených nákladov. Výsledkom je však bývanie, ktoré Vám urobí dlhodobú radosť - a nie starosť!

Prečo sme cenovo dostupnejší?

Keďže sa zameriavame predovšetkým na 10 typov rodinných domov, dokážeme optimalizovať náklady v každej fáze výstavby. Či už v obchodnej fáze - v podobe jednotného marketingu a hotových cenových ponúk, alebo aj vo fáze výstavbovej v podobe hromadného nákupu toho istého materiálu so zľavami. Ďalšou výhodou sériovej výstavby rovnakého typu domu je “vychytanie jeho múch”, čiže zvyšovanie rýchlosti výstavby bez ujmy na kvalite. Získanú úsporu premietame do Vašej ceny!

Čo všetko staviame?

Napriek tomu, že uprednostňujeme naše predpripravené typy domov, nebránime sa ani výstavbe iných. Ak teda máte svoj vlastný projekt (napríklad aj katalógový), neváhajte nás telefonicky kontaktovať a radi Vám ho naceníme. Ak ešte projekt nemáte, vieme Vám ho na mieru vypracovať.

Aké sú možnosti financovania stavby?

Ako jedna z mála firiem na slovensku nepýtame žiadne peniaze za výstavbu vopred. Výstavba je rozdelená do viacerých etáp, pričom platíte vždy až za zrealizovanú a odovzdanú etapu. Jedinou platbou vopred je rezervačný poplatok vo výške 2000 EUR, ktorý bude od celkovej ceny odpočítaný. Tento poplatok je nevyhnutný ako prejav záväznej objednávky - aby sme Vám mohli zarezervovať výstavbový termín a všetko vopred pripraviť.

Kto vybaví “papierovačky” a ostatné služby spojené s výstavbou?

V prípade záujmu z Vašej strany sme pripravení taktiež prebrať zodpovednosť za vybavenie všetkých “papierovačiek” a záležitostí súvisiacich s výstavbou. Jedná sa najmä o zameranie pozemku geodetom, vypracovanie projektu na mieru Vášho pozemku, vybavenie stavebného povolenia, vybudovanie sieťových prípojok, úprava terénu, oplotenie, neskôr energetický certifikát, kolaudácia, odovzdanie domu do plnohodnotného užívania. To všetko za rozumné ceny!

Chcem si dať postavať kvalitný dom na kľúč. Ako mám postupovať?

Jednoducho nás telefonicky kontaktujte a už počas prvých minút hovoru spolu nezáväzne preberieme možnosti, ako sa čo najelegantnejšie dostať k Vášmu vytúženému bývaniu, za ktoré sa nebudete musieť nikdy hanbiť!