header
Rodinný dom na kľúč Kontaktujte nás!

Radi spolu s Vami nezáväzne preberieme možnosti, ako sa čo najelegantnejšie dostať k Vášmu vytúženému bývaniu

+421 905 325 297

Výstavba rodinných domov na kľúč

 

1.

 STAVBU NEPOKAZÍME

Prečo
stavať
snami?


Lebo
hráme
FAIR PLAY! 

  Každú našu stavbu riadi stavebný inžinier s rokmi praxe a platným osvedčením stavebnej komory. Žiadny narýchlo preškolený “kuchár”, alebo učebnicový teoretik.
Pozrite si našu realizačnú precíznosť.
   
2.

MÁME VÝBORNÉ CENY

  Nie sme “cenovo nenažraní”. Vzhľadom ku kvalite, akú poskytujeme Vám dávame jednu z najlepších ponúk v okolí! Konkurenčné ponuky prosím porovnávajte precízne po položkách.
Až potom skutočne oceníte tú našu!
   
3.

 NEUTEČIEME VÁM

 

Ako jedna z mála firiem nepýtame žiadne platby vopred. Faktúrujeme iba zrealizované etapy výstavby. Viac o našich stavbách.

 

Výkop základu. Príprava na štrkové lôžko. Zhutnenie štrkovéhé lôžka. Viazanie armaturi do základov. Natlčenie kolíkov na hromozvod a zapojenie.
Vyliatie základu. Rozloženie šalovacích tvárnic. Viazanie rohov a vývod na hromozvod. Osadenie šalovačiek a rozloženie roxorov. Rozvetvenie kanalizácie.
Zašalovanie obvodu základov. Podloženie sieťoviny. Prívody vody pred betonážov. Zosilnená sieťovina pod steny. Betonovanie pätky pod stĺp
Príprava odvetrana kanalizácie Vybrovanie betónu Vyliatie základovej dosky Penetrovanie základu Začiatok murovania
Označenie otvorov a výšok Šalovanie venca Tepelná izolácia na veniec. Zabetonovanie venca. Rozloženie keramických nosníkov.
Osadenie stropných keramických vložiek. Podopretie stropu. Osadenie roxorov a sieťoviny. Zálievka stropu s pucmajstrom. Zabetonovanie keramického stropu.
Izolácia, sieť a pätky na krov. Zaliatie dvojstropu s vencom. Pokládka pomúrnice na izoláciu. Montáž krovu. Oplechovanie krokvy pod parorozábranu.
Montáž komína. Vnútorné rozvetvenie elektriny. Pokládka škridle. Montáž nopovej fólie. Zašalvanie schodov a terasi.
Montáž okien a dverí. Zaizolvanie sokla a podbitia. Prívod plynu a kanalizácie. Rozvetvenie kúrenia. Rozvetvenie vody a odpadu.
Montáž Geberitu. Montáž izolácie a sieťoviny. Omietanie strojové zo sila. Izolovanie terasi a sieťovina. Montáž radiatorov a podľahové kúrenie.
Strojové potery. Betonové potery. Vodárnička a kntrolná šachta kanalizácia. Zateplenie domu. Sieťkvanie a tmelenie fasády.
Obkladanie kúpeľnľne. Fasádna omietka. Montáž krbu. Sokel s marmlitu. Pokládka parkiet.
Vnútorne dvere. Elektoskrinka. Plot a bránka. Brána. Vnútorne maľovky.
Vonkajšie dlažby. Dom s garážov. Bungalov 4 izbový. Domy na kľúč.